Odes čtyrkolky

O značce

ODES čtyřkolky

Jsme výhradní distributor čtyřkolek značky ODES. Jedná se o výrobce terénních vozidel, zejména ATV (All-Terrain Vehicles) a UTV (Utility Task Vehicles). Společnost se specializuje na výrobu a prodej těchto vozidel pro různé terénní podmínky a účely. ODES nabízí širokou škálu modelů s různými konfiguracemi, výkony a funkcemi. ODES čtyřkolky jsou určeny pro rekreační i pracovní použití, a to ve všech možných terénních podmínkách. Můžete se setkat s modely s různými kapacitami cestujících, různým zavazadlovým prostorem a dalšími funkcemi vhodnými pro specifické úkoly. Pokud máte zájem o konkrétní informace o modelech nebo dostupných vozidlech značky ODES, abyste získali aktuální a detailní informace o nabídce. tak nás kontaktujte přes kontaktní formulář.
Historie značky
Značka Aodes je registrovaná ve Spojených státech amerických a vznikla jako nadnárodní ochranná známka, která zahrnuje dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou na výrobních linkách v Číně a řízení, distribuci a řízení specialistů z USA.
Dnes značka AODES zahrnuje celou řadu výroby, servisu a distribuce terénních vozidel s výzkumnými a vývojovými týmy z USA, Evropy a Číny, výrobními linkami v Číně a Vietnamu a také obchodními a servisními odděleními. Hlavní výrobní základnou je Shandong Odes Industry Co., Ltd, jejíž produkty jsou v současnosti zastoupeny ve více než 100 zemích a regionech po celém světě. Zařízení z Odes Industry se po celém světě proslavilo zvláště ještě předtím, než začalo vyrábět vlastní řadu čtyřkolek a terénních vozidel. Po mnoho let společnost vyráběla velké jednotky - motory a převodovky pro čtyřkolky a sněžné skútry, které byly instalovány na zařízení od jiných výrobců, včetně Ruska. V současné době závod vyrábí terénní vozy od 120 cm³ do 1000 cm³, které lze využít nejen jako vybavení pro aktivní odpočinek, ale také jako hasičské a záchranářské , hraniční nebo hlídkové vybavení.
Zařízení značky AODES je zastoupeno distributory a prodejci v regionech zahrnujících Severní Ameriku, Evropu, Rusko, Čínu, Jižní Ameriku atd . Společnost Mercury-DV je oficiálním distributorem AODES v Rusku (v severozápadních , Uralských, Sibiřských a Dálných východních federálních distriktech). Dnes naši dealerskou síť tvoří více než 60 dealerství, které prodávají a servisují AODES PATHCROSS ATV, SPORTCROSS, DESERTCROSS, WORKCROSS terénní vozy a golfové vozíky AODES GOLF.