Čtyřkolky ODES PATHCROSS 650 S „PURE EDITION“ cena 175.990,- vč DPH

ODES Pathcross 650 S

Nová modelová řada čtyřkolek Pathcross 2024 je postavena na modulárním principu. Pracovní čtyřkolky jsou založeny na rámu s vysokou světlou výškou a velkým zdvihem odpružení. Jsou vybaveny spolehlivými variátory a diferenciály s uzávěrkou a dvouválcovými vidlicovými motory s objemy 650, 800 a 1000 cm3. Ty jsou vybaveny systémem aktivního chlazení zplodin AEC, což umožňuje splnění přísných evropských emisních limitů.

Moderní systém pohonu dává čtyřkolkám Pathcross plynulý přenos výkonu i rychlou akceleraci. Třístupňový elektronický posilovač řízení EPS umožní pohodlnou jízdu za všech podmínek, jak v terénu, tak na asfaltu.

Čtyřkolku Pathcross 650 S je možno vybavit silným navijákem s nylonovým lanem a mechanickým dorazem. Tažné zařízení s elektrickou přípojkou je součástí standardní výbavy. To zaručí, že budete mít doma spolehlivého a všestranně využitelného pracanta. Na stroje je poskytována záruka v trvání 24 měsíců.

S VESTAVĚNÝM MULTIFUNKČNÍM PŘÍSTROJEM
Rychlost vozidla, otáčky motoru, celkový počet najetých kilometrů, blinkry (vlevo, vpravo), světlomety (dálková/potkávací světla), indikátor EPS, ECU, hladina paliva, teplota chladicí kapaliny, indikátor parkování, ukazatel oleje, indikátor baterie a indikátor selhání brzd.

VYBAVENÍ
Servořízení EPS s manuálně nastavitelnými 3 režimy
Ochranné rámy
Tažné zařízení

 

MOTOR: čtyřtaktní vidlicový dvouválec, vodou chlazený
OBJEM: 650 cm3
VÝKON: 39 kW (53 k)
PŘEVODOVKA: CVT variátor – L/H/N/R/P
RYCHLOST: 95 Km/h
TOČIVÝ MOMENT: 62 Nm
PODVOZEK: Nezávislé zavěšení na dvojitých A ramenech
BRZDY: 4 hydraulické kotoučové
NÁDRŽ: 22 l
ROZVOR: SWB (Jednomístná)
POHON: kardan 2×4, 4×4 s přední uzávěrkou
PNEUMATIKY: 26×9-14, 26×11-14, ocelové disky
ROZMĚRY: D 2450 mm x Š 1246 mm x V 1440 mm
OSVĚTLENÍ: LED světlomety vpředu i vzadu
Ochrana řídítek
Tažné zařízení se sedmipólovou zásuvkou
Třístupňový posilovač řízení EPS

Kategorie:
Datum: